Skip to content

BEAUTY & GLOW – Dragon Blood!

2200 L

Kategori:

Serumi me 30% AHA dhe 2% BHA është kujdesi gjithëpërfshirës për lëkurën e yndyrshme, të kombinuar ose të shurdhër. Kujdeset për rinovimin e lëkurës, minimizon njollën dhe zbut rrudhat. Përshëndetni bukurinë sot!

Serumi eksfolues me 30% AHA dhe 2% BHA kujdeset për eksfolimin e lëkurës, shtrëngon poret dhe rikthen shkëlqimin rinor. Gjaku i dragoit qetëson irritimin dhe qetëson lëkurën e lodhur. Uji me aloe vera ndihmon në hidratimin dhe hidratimin e thellë të lëkurës, ndërsa fermentet e karotës, lakra jeshile dhe limoni i shtojnë rininë fytyrës tuaj. Acidi hialuronik kujdeset për qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e shkëlqyer të lëkurës. Xhenseni i kuq rigjeneron dhe zbut epidermën. Një përbërje e tillë përbërësish efektivë ju bën të përballeni shpejt me njollat, papërsosmëritë dhe pikat e zeza!

Përfitimet: 

Largon epidermën e vdekur
Parandalon formimin e rrudhave
Zbut linjat imituese
Parandalon plakjen e lëkurës
Redukton papërsosmëritë
Shtrëngon poret
Njëson tonin e lëkurës
Ka veprim antioksidant
Për lëkurë të yndyrshme, të kombinuar ose të shurdhër
Përbërës aktivë unikë
Vegan miqësore

 

Përdoreni gjatë natës. Pastroni fytyrën dhe aplikoni 3-4 pika të serumit, duke shmangur zonën e syve. Në mëngjes lani serumin dhe aplikoni një krem me filtër UV. Shkundni para përdorimit.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BEAUTY & GLOW – Dragon Blood!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.