Skip to content

BEAUTY & GLOW – Give Me More!

2200 L

 

Kategori:

Serum Illumi me kompleks zbutës 7%.
Ndjeni efektin me shumë drejtime të serumit dhe shijoni një çehre rrezatuese, të lëmuar dhe të gjallëruar. Formula e saj, e pasur me përbërës aktivë të përzgjedhur, vepron si botox natyral, duke e zbukuruar lëkurën dhe duke përmirësuar gjendjen e saj! Serumi është ideale për të gjitha llojet e lëkurës, gjithashtu të ndjeshme.

Formula unike e serumit nuk bllokon poret dhe është perfekt për kujdesin e përditshëm. Kompleksi zbutës që përmban, i përbërë nga acidi ferulik, peptidi Argireline™ si dhe vitamina B dhe C, hidraton lëkurën, uniformon tonin e saj, eliminon rrudhat e vogla dhe defektet. Efekti i këtyre substancave mund të quhet botox natyral. Trëndafili organik francez përforcon barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe hidraton intensivisht. Ekstraktet e acerolës dhe shegës zbutin dhe shtojnë shkëlqimin. Para dhe probiotikët mbrojnë mikrobiomën unike të lëkurës.

 

Aplikoni 3 ose 4 pika të serumit në lëkurën e pastruar të fytyrës, duke shmangur zonën e syve. Përdoreni në mëngjes ose në mbrëmje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BEAUTY & GLOW – Give Me More!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.