Skip to content

Brazilian Body – Highlighter

1350 L

Kategori:

Ai ndriçon lëkurën shpejt dhe në mënyrë efektive, duke i dhënë asaj një pamje spektakolare. Ngjyra e saj e përgjithshme është përmirësuar. Produkti dallohet nga një aromë ekzotike.
Ndriçuesi LUXURY GOLD BRAZILIAN BODY BODY ILLUMINATOR ndriçon lëkurën, duke i dhënë asaj një nuancë të artë. Falë grimcave vezulluese dhe kompleksit Bright Jelly, lëkura bëhet e artë dhe me shkëlqim. Grimcat shkëlqejnë dhe reflektojnë dritën, duke theksuar pikat e forta të figurës dhe duke e bërë atë të duket më e hollë. Për më tepër, produkti përmban vaj piper rozë brazilian dhe vaj argani, të cilët hidratojnë dhe ushqejnë plotësisht lëkurën. Ata e rigjenerojnë atë dhe e bëjnë të qetë. Highlighter maskon në mënyrë efektive të gjitha llojet e papërsosmërive të lëkurës, duke theksuar nxirjen natyrale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Brazilian Body – Highlighter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.