Skip to content

Brazilian Body – Shkëlqyes trupi

1300 L

Kategori:

Shkëlqimi i trupit do ta bëjë trupin tuaj të shkëlqejë me grimca të arta. Formula do të hidratojë, lëmojë dhe ushqejë lëkurën!

Shkëlqimi i trupit me pluhur ari do t’ju japë një pamje verbuese! Formula e kozmetikës hidraton dhe zbut në mënyrë të përkryer trupin. Grimcat e saj të mrekullueshme të artë do të fshehin papërsosmëritë, do të barazojnë ngjyrën dhe do të shtojnë shkëlqim.

Formula e pasur me vajra të mrekullueshëm: argan, makadamia, bajame, moringa dhe abisinian ushqejnë dhe hidratojnë thellësisht lëkurën. Vitamina E do të kujdeset për kujdesin e saj dhe do të përmirësojë ngjyrën e saj. Aroma unike do të sjellë kujtime të ditëve të bukura dhe të ngrohta.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Brazilian Body – Shkëlqyes trupi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.