Skip to content

Foundation WONDER MATCH

1600 L

Siguron efekt 24 orë për lëkurë të përsosur. Përshtatet në mënyrë perfekte me tonin dhe strukturën e lëkurës.

Formula e tij e lehtë, pa vaj përhapet lehtësisht dhe mbulohet në mënyrë ideale, pa efekt të ngjashëm me maskën. Formula e pasur me ujë termal dhe acid hialuronik kujdeset, hidraton dhe mbron mikrobiomën e lëkurës tuaj. Pas vetëm 10 ditësh, lëkura është dukshëm më e lëmuar dhe më elastike.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Foundation WONDER MATCH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.