Skip to content

Korektor Wonder Match

1300 L

Formula e këndshme e lehtë e korrektorit jo vetëm që do të fshehë papërsosmëritë dhe do të barazojë ngjyrën, por gjithashtu do të hidraton lëkurën. Një propozim unik për klientët kërkues!

Koncealeri Wonder Match është një kombinim perfekt i kujdesit dhe efektit zbukurues! Formula kozmetike që përmban acid hialuronik, ujë termal dhe argjilë Amazoniane do ta bëjë lëkurën këndshëm të lëmuar dhe të hidratuar. Përbërësit e mrekullueshëm veprojnë edhe kundër plakjes!

Formula e lehtë e korrektorit që mezi mund ta ndjeni në lëkurë do të fshehë në mënyrë të përkryer rrathët e errët poshtë syve, do të shkëlqejë ngjyrën dhe do të fshehë defektet. Korrektori është krijuar për ta bërë lëkurën të duket e rinovuar, rrezatuese dhe e freskët! Kozmetika është e disponueshme në katër ngjyra, të përshtatura siç duhet me themelet e linjës Wonder Match.

Color

NR 01 LIGHT, NR 10 LIGHT VANILLA, NR 15 NATURAL, NR 20 PEACH

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korektor Wonder Match”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.