Skip to content

Krem dite 24K me kërmilli dhe havjar

1900 L

Mbështet reduktimin e shenjave të dukshme të plakjes duke përmirësuar intensivisht elasticitetin e lëkurës. Kur përdoret rregullisht, rikthen qëndrueshmërinë e lëkurës dhe modelon ovalin e fytyrës.

Kategori:

Mbështet reduktimin e shenjave të dukshme të plakjes duke përmirësuar intensivisht elasticitetin e lëkurës. Kur përdoret rregullisht, rikthen qëndrueshmërinë e lëkurës dhe modelon ovalin e fytyrës.

PËRBËRËSIT AKTIV:

havjar, ari 24K, filtrat zhul kërmilli 4%, Magnolidone™, ekstrakt orkide, retinol, Dermaxyl™, Hyalluron Active™, bakuchiol.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem dite 24K me kërmilli dhe havjar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.