Skip to content

Krem mbrojtes +50 SPF

1600 L

Buzëqesh ndaj diellit si asnjëher më parë

Kategori:

Përbërja siguron mbrojtje të lartë kundër rrezatimit UVA/UVB, parandalon formimin e njollave të pigmentit dhe hidraton intensivisht shtresat e thella të lëkurës.

Acidi hialuronik – zbut në mënyrë intensive lëkurën, mbështet procesin e rritjes së qelizave të reja.

Kompleksi i vitaminave A, E, F – neutralizon radikalet e lira të cilat shkaktojnë dëmtim të ADN-së qelizore. Parandalon irritimet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem mbrojtes +50 SPF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.