Skip to content

Krem nate 24K me kërmilli dhe havjar

2400 L

Mbështet procesin me shumë drejtime të hidratimit dhe rinovimit të lëkurës, i përshtatur me kronociklin e saj natyral. Rigjallëron në mënyrë efektive, zbut rrudhat dhe linjat e holla.

 

Kategori:

Mbështet procesin me shumë drejtime të hidratimit dhe rinovimit të lëkurës, i përshtatur me kronociklin e saj natyral. Rigjallëron në mënyrë efektive, zbut rrudhat dhe linjat e holla.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem nate 24K me kërmilli dhe havjar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.