Skip to content
Ofertë!

Lime per kembet elektrike

1300 L

Kategori:

Nuk keni pse te lendoni veten me pajisje te forta per thembrat ose kimikatet qe heqin kallon, kur lehte mund te merrni rezultate profesionale ne shtepine tuaj. Largoni lekuren e vdekur nga kembet dhe jepini atyre gjallerine dhe butesine qe kane nevoje.

  • Koka premium e mikroabrazionit me fuqi te larte e ben kete callusremover nje pajsije te persosur per ju.
  • Hiqni lehtesisht lekuren e pajete dhe kallot e ngurta me 2000 rpms te fuqise.
  • Kokat nanogerryese rrotullohen me shpejtesi te larte duke krijuar aparatin e persosur te lekures se vdekur per kembet.
  • Bateria e rikarikueshme ju lejon qe ta perdorni kete produkt kudo.
  • Karikoheni afersisht 40 minuta dhe punoni me te 1 ore te plote.
  • Merreni ate ne makine ne plazh apo ne zyre.
  • Ky callus remover eshte i vetmi ne treg me teknologji unike qe thith lekuren e vdekur nderkohe qe ju jeni duke e perdorur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lime per kembet elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.