Skip to content

MYSTIC GALAXY – Paleta e rimeleve me 12 ngjyra

1900 L

Paleta e 12 rimeleve me shumë pigmentim, frymëzuar nga universi shumëngjyrësh. Formula përzihet në mënyrë perfekte, kështu që ju mund të krijoni çdo make-up që dëshironi!

Kategori:

Paleta e rimeleve Mystic Galaxy është një përbërje e përkryer e 12 rimeleve, të frymëzuara nga ngjyrat e hapësirës së jashtme. Set harmonik ngjyrash mat dhe metalike që përzihen në mënyrë perfekte, ndërsa pigmentimi i tyre i fortë ju lejon të krijoni make-up-in e ëndrrave tuaja! Rimelët janë të mbyllur në kutinë metalike elegante me pasqyrë dhe furçën e ngjitur me dy anë që mundëson aplikimin e rimeleve në të gjithë qepallën e sipërme ose pikërisht në qepallën e poshtme dhe në qoshet e brendshme të syve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MYSTIC GALAXY – Paleta e rimeleve me 12 ngjyra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.