Skip to content

Organic Aloe + Collagen

1450 L

Kategori:

Formula ftohëse dhe vegane e kozmetikës hidraton në mënyrë perfekte lëkurën rreth syve. Eliminon shenjat e lodhjes dhe zbut rrudhat e imëta. Fuqia e provuar e aloes dhe kolagjenit bimor!

Formula me ALOE HYDRA DEEP SYSTEM™ hidraton në mënyrë perfekte dhe parandalon humbjen e ujit. Efekti zgjat deri në 48 orë! Formula ftohëse e kozmetikës eliminon rrathët e errët poshtë syve dhe ënjtjet, e bën lëkurën të duket e freskët dhe rrezatuese. Kafeina stimulon mikroqarkullimin dhe i jep lëkurës energji. Acacia Collagen™ dhe Wakame bioferment kanë një efekt rinovues – ato zbutin linjat e imëta dhe reduktojnë rrudhat. Ata mobilizojnë kolagjenin natyral për të vepruar, duke e bërë lëkurën dukshëm elastike. Një kompleks i vitaminave A, E dhe F dhe vaji i kokosit shtojnë qëndrueshmërinë dhe ushqejnë lëkurën. Para dhe probiotikët përmirësojnë sistemin imunitar të lëkurës dhe sigurojnë një pengesë të shkëlqyer kundër ndotjes së mjedisit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Organic Aloe + Collagen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.