Skip to content
Ofertë!

Patra Serum

3900 L

Kategori:

Serumi Patra me efekt të fuqishm kundër plakjes dhe për rigjenerimin e lëkurës.

Përmban
– Qumësht Gomarice
– Vitamin C
– Acid Hyaluronic
– Ekstrakt Portokalli

Qumështi i Gomaricës – ka veti rigjeneruese për lëkurën duke e mbajtur të re dhe të butë.

Vitamina C – i jep shkëlqim ekstrem lëkurës dhe nxit prodhimin e kolagjenit.

Acidi Hyaluronic – hidraton, forcon lëkurën dhe eleminon rrudhat.

Ekstrakti i Portokallit – shbllokonë poret e lëkurës, trajton puçërat dhe aknet, tonifikon lëkurën dhe ka veti anti-inflamatore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Patra Serum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.