Skip to content

Peshore elektronike xhami

1900 L

Kategori:

Peshore Elektronike Xham
Mjaft praktike dhe funksionale.
Mund ta përdorni për të mbajtur nën monitorim peshën tuaj, ose mund të peshoni gjëra të ndryshme.
Pesha shfaqet në ekranin dixhital.
Peshorja bën matje të sakta të peshës. Kapaciteti maksimal është 150 kg
Xhami i fortë dhe i qendrueshëm: 8 mm
Ekran LCD: 25 mm
Bateria CR 2032 Auto Start, Auto Zero & Auto OFF

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Peshore elektronike xhami”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.