Skip to content

Pistolete masazhi

3500 L

Kategori:

Pistoletë masazhi.
E përshtatshme për të gjithë trupin.
Kontroll ndezje/fikje.
Pistoleta e masazhimit, zbut ngurtësimin dhe dhimbjen e muskujve tuaj.
Përmirëson qarkullimin e gjakut dhe largon dhimbjet e nyjeve, kyçeve, qafës dhe shpatullave.
Përmirëson shëndetin e indeve të buta. Rritni kohën e bërjes së ushtrimeve.
4 koka të ndryshme për masazhim në pjesë të ndryshme të trupit.
6 nivele me frekuenca vibrimi të ndryshme.
Niveli 1 ~ 2100 rpm / Niveli 2 ~ 2400 rpm / Niveli 3~ 2700 rpm / Niveli 4 ~ 3000 rpm / Niveli 5 ~ 3300 rpm / Niveli 6 ~ 3600 rpm.
Shumë praktik, mund ta merrni kudo me vete.
Punon me anë të baterisë së rikarikueshme.
Karikohet me anë të adaptorit AC i cili mundëson tension:
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Output 8.4V ~ 1A.
Në paketim përfshihet manuali i përdorimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete masazhi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.