Skip to content

Poldora Stone

1700 L

Poldora Stone përmban yndyrë shtazore të përzier me minerale të ndryshme natyrore, siç është zinku.
Yndyra shtazore ka një pH prej 3.4, kjo e bën atë një acid të butë. Për t’jua sqaruar më saktë acidi salicilik ka një diapazon pH prej 3-4. Kjo është arsyeja që i jep këtij guri veti kimike e cila ndihmon në eksfolim.

 

𝐄𝐟𝐞𝐤𝐭𝐞𝐭 𝐧ë 𝐟𝐲𝐭𝐲𝐫ë 𝐝𝐡𝐞 𝐭𝐫𝐮𝐩

-Pastron lëkurën nga qelizat e vdekura

-Ndihmon në pastrimin e pikave të zeza dhe poreve

-Ndihmon në teksturën e lëkurës dhe ka veti zbardhuese

-Zbardh zonat e errta si psh bërryl,sqetull apo zonën intime

-Pastron njollat ​​e Moshës dhe Shtatezanis

-Riparon plagët dhe çarjet e thembrave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Poldora Stone”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.