Skip to content

Rimel – VARIETE

1200 L

Rimel që ju lejon të fitoni vëllim të plotë dhe zgjatje spektakolare të qerpikëve pas vetëm një aplikimi. Ndërtoni një efekt edhe më spektakolar duke aplikuar veshjet pasuese.

Kategori:

Rimel që ju lejon të fitoni vëllim të plotë dhe zgjatje spektakolare të qerpikëve pas vetëm një aplikimi. Ndërtoni një efekt edhe më spektakolar duke aplikuar veshjet pasuese.

 

Aplikimi i saktë falë furçës së imët, ju lejon të mbuloni edhe qerpikët më të vegjël. Thuaj BONJOUR! për qerpikë të gjatë dhe voluminoz që zgjasin gjatë gjithë ditës!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rimel – VARIETE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.