Skip to content

Roll-on

1400 L

Kategori:

Formula shumë efektive e xhelit roll-on zbut dhe rinovon lëkurën delikate poshtë syve dhe qepallave. Gjithashtu, maja metalike e aplikuesit masazhon butësisht lëkurën dhe stimulon qarkullimin, për të përfituar edhe më mirë nga vetitë e dobishme të xhelit.

 

Formula unike e 6 formave të ndryshme të acidit hialuronik dhe retinolit të trefishtë jo vetëm që zbut në mënyrë efektive rrudhat, por gjithashtu parandalon formimin e të rejave. Ekstraktet e kafeinës dhe syrit minimizojnë menjëherë dukshmërinë e rrathëve të errët poshtë syve dhe zvogëlojnë ënjtjen. Maja metalike e aplikuesit qetëson dhe ftohet në mënyrë të përkryer, duke stimuluar qarkullimin. Lëkura në zonën e syve është thellësisht e hidratuar, e lëmuar dhe e relaksuar.

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Roll-on”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.