Skip to content

Sapun vetullash – Brow & Go

1300 L

Kategori:

Një produkt unik që ju lejon të nxirrni në pah plotësinë e tyre dhe t’u jepni çdo formë. Mbani stilin e vetullave tuaja të ëndrrave gjatë gjithë ditës!

Sapuni vegan për stilimin e vetullave Brow & Go do t’ju bëjë të kontrolloni në mënyrë të përsosur flokët tuaj. Formula e përshtatshme, xhel do t’ju lejojë të krijoni çdo stil, vetulla do të bëhet më e gjerë dhe më e dendur. Pas aplikimit dhe stilimit, sapuni ngurtësohet dhe qëndrueshmëria e lartë e kozmetikës do t’ju bëjë të admironi vetullat tuaja gjatë gjithë ditës! Vetullat e trasha dhe gjysmë të trasha do të jenë të zbutura dhe të gatshme për efektin perfekt të qimeve natyrale, të ngritura ose me pupla. Sapuni është i përsosur për produkte të tjera për kujdesin e vetullave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sapun vetullash – Brow & Go”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.