Skip to content

Sapuni Patra

1400 L

Një kompleks vitaminash A, B1, B6, C, E, Omega 3 dhe 6 dhe qumësht gomarice e bēn sapunin Patra kaq unik.

Antioksidantë dhe i pasur me lëndë ushqyese

I njohur si “eliksiri natyror i rinisë”

Sapuni Patra është i mbushur me antioksidantë dhe lëndë ushqyese. Ai përmban vitaminë E, aminoacide, vitamina A, B1, B6, C, E, Omega 3 dhe 6. Këto veti së bashku e bëjnë atë një përbërës të pasur kur bëhet fjalë për trajtimin e lëkurës. Për më tepër, vitamina D është një tjetër përbërës i rëndësishëm për lëkurën e njeriut, dhe burimi kryesor për ta marrë atë është ekspozimi ndaj ultravjollcës. Ja kur Sapuni Patra vepron si një zëvendësues i shkëlqyeshëm pasi përmban natyrshëm vitaminë D. Në përgjithësi, nëse ky sapun aplikohet shpesh, ai sjell një efekt shkëlqyes duke e bërë lëkurën të duket më e ndritshme.

Ky sapun organik sherben per:
•Aknet
•Hidratim
•Zbehjen e njollave
•Antirrudh
.Antioksidant
•Egzeme
•Shkëlqim dhe floke te
shēndetshëm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sapuni Patra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.