Skip to content

Serum 24K kërmilli dhe havjar

1800 L

Mbështet zvogëlimin e dukshmërisë së linjave të imta dhe rrudhave, barazon tonin e lëkurës, forcon dhe rigjallëron. Ditë pas dite serumi rikthen pamjen rrezatuese dhe rinore të lëkurës. Formula e mëndafshtë përthithet shpejt, duke e lënë lëkurën krejtësisht të lëmuar dhe thellësisht të hidratuar.

Havjar ushqen thellësisht dhe përforcon strukturën e lëkurës. Ari koloidal ngjitet, ndriçon dhe zbut në mënyrë delikate. 6% filtrati i zhulit të kërmillit mbështet rigjenerimin intensiv të epidermës. Vaji i kamelias rinovon dhe parandalon tharjen. Bakuchiol, dmth një bimë ekuivalente me retinolin, redukton në mënyrë efektive rrudhat. Peptidi SYN-AKE siguron efektin e ngritjes dhe përmirësimin e menjëhershëm të qëndrueshmërisë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum 24K kërmilli dhe havjar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.