Skip to content

Serum kundër çngjyrosjes me kompleks vitaminë C + Cg 20%

1750 L

Kategori:

Serumi i mrekullueshëm do ta bëjë lëkurën të ndriçohet dukshëm, gjendja e saj do të përmirësohet ndjeshëm dhe proceset e plakjes do të vonohen. Është një kujdes i shkëlqyer, vegan për çdo lëkurë, gjithashtu të ndjeshme!

Përbërësit perfektë të serumit do ta bëjnë lëkurën tuaj rrezatuese! Kompleksi i vitaminës C + Cg 20% ​​është një përzierje e vitaminës C të paçmuar në tre forma – ndriçon lëkurën, unifikon ngjyrën dhe ka një efekt kundër plakjes. Ekstrakti i Acerolës do t’i bëjë rrudhat më pak të dukshme dhe do të lëmojë lëkurën. Acidi ferulik do ta bëjë elastike dhe të fortë epidermën. Uji Neroli do të freskojë dhe hidraton këndshëm lëkurën. Falë ekstraktit të trëndafilit të egër, defektet do të reduktohen dhe çehreja do të ndriçohet. Acidi hialuronik do të hidratojë dhe lëmojë thellësisht lëkurën, dhe mikroalgat blu do ta mbrojnë atë nga efektet negative të faktorëve të jashtëm.

Benefitet

  • Shkëlqen dhe zbut çngjyrosjet
  • Vonon procesin e plakjes së lëkurës
  • Zbut butësisht rrudhat
  • Hidraton dhe ushqen lëkurën
  • Mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm negativ
  • Forcon dhe përmirëson elasticitetin e epidermës
  • Produkt vegan

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum kundër çngjyrosjes me kompleks vitaminë C + Cg 20%”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.