Skip to content

Serum Shot – Glycolic Acid

1800 L

Kategori:

Trajtimi do të përmirësojë shpejt gjendjen e lëkurës dhe do të lëmojë rrudhat. Formula unike do të përmbushë pritshmëritë e të gjithë atyre që luftojnë me papërsosmëritë dhe tonin e pabarabartë të lëkurës!

Serumi siguron butësi dhe butësi të jashtëzakonshme të lëkurës. Rrudhat do të bëhen më të cekëta dhe më pak të dukshme. Acidi glikolik 15% do të eksfolojë epidermën, do të hidratojë thellë dhe do të sigurojë rigjenerim të jashtëzakonshëm.

Glukonolaktoni do të barazojë tonin e lëkurës, do të zvogëlojë dukshmërinë e njollave dhe çngjyrosjes dhe do të luftojë papërsosmëritë. Acidi i bajames do të reduktojë rrudhat, do të rinovojë lëkurën dhe do ta ushqejë atë.

 

Benefitet

  • Zbut rrudhat
  • Redukton njollën
  • Redukton papërsosmëritë
  • Eksfoliron epidermën
  • Rigjeneron dhe kujdeset
  • Hidraton dhe hidraton
  • Formula vegane

Përdorimi

Aplikoni disa pika në lëkurë. Shmangni zonën rreth syve dhe gojës. 5 minuta më vonë, lani me ujë të vakët.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum Shot – Glycolic Acid”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.