Skip to content

Serum Shot – Hialuronic

1800 L

Kategori:

Trajtim efektiv, intensivisht hidratues, gjithashtu për lëkurë të ndjeshme. Jashtëzakonisht hidraton, hidraton dhe rigjeneron lëkurën!

Serumi do të sigurojë hidratim dhe qetësim optimal të lëkurës. Acidi hialuronik 2% hidraton dhe ushqen thellësisht lëkurën. Do ta lëmojë në mënyrë të përkryer dhe do ta bëjë elastik.

Trehaloza do të qetësojë lëkurën e thatë, do të riparojë dëmtimet dhe do të ketë një efekt rinovues. Vitamina B5 është një përbërës i mrekullueshëm që do të rigjenerojë intensivisht epidermën, do të qetësojë lëkurën dhe do të qetësojë irritimet.

Benefitet

  • Hidraton dhe qetëson lëkurën
  • Rigjeneron epidermën
  • Qetëson lëkurën e irrituar
  • Smoothes dhe firma
  • Parandalon plakjen e lëkurës
  • Për ditën dhe natën
  • Për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të ndjeshme
  • Formula vegane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum Shot – Hialuronic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.