Skip to content

Serum Shot – Kafein

1800 L

Kategori:

Serumi do të hidratojë thellësisht lëkurën rreth syve dhe qepallave. Formula do të zvogëlojë në mënyrë efektive ënjtjen, do të lëmojë lëkurën dhe do të rivendosë shkëlqimin energjik të syve tuaj!

Serumi përmban 5% kafeinë, e cila stimulon lëkurën. Redukton rrathët e zinj dhe ënjtjen poshtë syve. Shton shkëlqimin dhe ushqen lëkurën.

Acidi hialuronik hidraton në mënyrë perfekte dhe ruan një nivel të duhur hidratimi. Do të kujdeset për përtëritjen e lëkurës dhe reduktimin e këmbëve të sorrës. Vitamina C është një përbërës i njohur për fuqinë e saj të kujdesit që do të shkëlqejë dhe lëmojë lëkurën. Do ta rrezatojë dhe do ta bëjë të shkëlqejë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum Shot – Kafein”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.