Skip to content
Ofertë!

Serum Shot – Niacinamid 15%

1800 L

Serumi efektiv për lëkurën e yndyrshme dhe problematike përballon në mënyrë të përkryer lezionet dhe papërsosmëritë e akneve. Përbërësit aktivë unikë do të zvogëlojnë sekretimin e sebumit dhe do të përmirësojnë gjendjen e lëkurës.

Serumi Niacinamide është një formulë e shkëlqyer që do t’i kthejë freskinë lëkurës problematike. Niacinamidi 15% do të optimizojë punën e gjëndrave dhjamore, do të ushqejë dhe do të ketë veti antibakteriale. Lëkura do të zbardhet dhe do të kujdeset në mënyrë të dukshme.

Zinku ngushton poret, funksionon në mënyrë perfekte në lëkurën e prirur ndaj akneve – e rigjeneron dhe e qetëson atë. Acidi salicilik pastron në mënyrë efektive poret, largon papërsosmëritë, duke përfshirë pikat e zeza dhe pikat e zeza, dhe vepron kundër akneve.

 

Përfitimet

  • Optimizon sekretimin e sebumit
  • Redukton dukshmërinë e papërsosmërive
  • E barazon tonin e lëkurës
  • Pastron dhe zbut
  • Rigjeneron lëkurën
  • Ai qetëson simptomat e akneve
  • Për lëkurë të yndyrshme dhe problematike

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum Shot – Niacinamid 15%”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.