Skip to content

Serum Shot – Peptide

1800 L

Kategori:

Formula efektive, rinovuese e serumit do të ushqejë dhe hidraton lëkurën. Përbërësit aktivë unikë do të reduktojnë rrudhat dhe linjat dhe do të përmirësojnë dukshëm densitetin e lëkurës.

Serumi është një dozë e fuqishme kundër plakjes për lëkurën e pjekur, normale, të thatë ose të dehidratuar. 12 peptide ushqejnë dhe rigjenerojnë lëkurën.

Kolagjeni është një përbërës i shkëlqyer rinovues, falë të cilit elasticiteti dhe dendësia e lëkurës do të përmirësohet dukshëm. Ceramidet ushqejnë dhe ushqejnë në mënyrë të përkryer lëkurën dhe reduktojnë rrudhat. Ata forcojnë në mënyrë të përkryer pengesën mbrojtëse të lëkurës.

 

Benefitet: 

  • Vepron kundër plakjes
  • Zbut dhe ushqen lëkurën
  • Hidraton dhe tonifikon
  • Redukton rrudhat dhe linjat
  • Përmirëson densitetin e lëkurës
  • Për ditën dhe natën
  • Formula vegane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum Shot – Peptide”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.