Skip to content

Serum Shot – Retinol

1800 L

Serumi është i destinuar për njerëzit me shenja të dukshme të plakjes së lëkurës, duke rinovuar dhe ndriçuar në mënyrë efektive lëkurën. Ajo do t’i japë asaj energji rinore dhe shkëlqim!

Formula unike e serumit do të rinovojë dhe rigjenerojë lëkurën. 0.2% retinol forcon dhe redukton në mënyrë të përsosur rrudhat.

Squalane do të ndihmojë përbërësit aktivë të depërtojnë thellë në lëkurë, ta hidratojnë intensivisht dhe ta zbusin atë. Niacinamidi redukton thatësinë e lëkurës dhe zvogëlon papërsosmëritë. Gjendja e lëkurës do të përmirësohet ndjeshëm dhe do të fitojë një pamje të shëndetshme, rinore!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum Shot – Retinol”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.