Skip to content

Serum Shot – Vitamin C + Cg

1800 L

Kategori:

Serumi ndriçues do të zvogëlojë në mënyrë efektive zbardhjen, do të ushqejë dhe lëmojë lëkurën dhe do ta rinovojë dukshëm atë. Çehrja do të jetë rrezatuese dhe vitalitet rinore!

Serumi do të shkëlqejë dhe do të barazojë tonin e lëkurës. Vitamina C + Cg rinovon lëkurën, e zbut atë dhe largon çngjyrosjen.

Resveratroli rigjeneron shumë fort dhe qetëson lëkurën, gjithashtu ka një efekt antioksidant. Acidi hialuronik kujdeset për hidratimin, hidratimin e duhur dhe reduktimin e rrudhave. Serumi do të rikthejë shkëlqimin e lëkurës, linjat e lëmuara dhe do të ushqejë lëkurën!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum Shot – Vitamin C + Cg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.