Skip to content

Serum shumë-hidratues për mbushjen e rrudhave

1800 L

Kategori:

Serumi jashtëzakonisht efektiv, hipoallergjik e bën lëkurën tuaj të hidratuar dukshëm që pas aplikimit të parë. Formula, e përbërë nga 99% përbërës natyralë, rinovon dhe ushqen fytyrën tuaj!

Acidi hialuronik është substanca mrekullibërëse që rinovon, forcon dhe zbut lëkurën. Kjo është arsyeja pse është përdorur në serum në 6 forma. E gjithë kjo për të përmbushur rolin e saj në mënyrë të shkëlqyer. Një përqendrim kaq i lartë i këtij përbërësi i kombinuar me algat wakame si dhe vitaminën B3 dhe B5 siguron minimizimin e dukshmërisë së rrudhave dhe hidratimin e duhur. Lëkura bëhet jashtëzakonisht e lëmuar dhe rimerr shkëlqimin e saj të mëparshëm!

Përfitimet:

Lifting i menjëhershëm i fytyrës
Rinovon lëkurën
Hidraton thellësisht
Rrudhat e cekëta
Forcon lëkurën
Zbut dhe rigjallëron
99% përbërës natyralë
Ditën dhe natën
Vegan miqësore
Hipoalergjike

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum shumë-hidratues për mbushjen e rrudhave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.