Skip to content

Shampo Rigjeneruese

2300 L

Flokë rezistent dhe të fortë të rinovuar me shampo rigjeneruese! 🍃

Shampo rigjeneruese është një shampo që forcon, rinovon dhe parandalon rënien e flokëve falë përbërësit të fuqishëm aktiv. Ajo ushqen dhe hidraton ndërsa pastron lëkurën e kokës me surfaktantët e saj të ndjeshëm pastrues. Kështu, ndihmon në reduktimin e problemit të zbokthit dhe thatësisë, zvogëlon ndjeshmërinë e rrënjëve të flokëve. Ndihmon në pastrimin dhe shpëlarjen e flokëve pa u fërkuar.

🍃 Parandalon rënien e flokëve.
🍃 Forcon flokët.
🍃Pastron skalpin e kokës.
🍃 Hidraton skalpin e kokës.
🍃 Redukton problemin e zbokthit dhe tharjes.
🍃 Redukton ndjeshmërinë e rrënjëve të flokëve.
🍃 Mbështet shpëlarjen e lehtë të flokëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shampo Rigjeneruese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.