Skip to content

Xhel ultra fiksues – BROW & GO!

1100 L

Rregulloni dhe përcaktoni vetullat tuaja për tërë ditën me Brow&Go! xhel transparent i fortë!

Formula transparente vegane nuk shkërmoqet, duke dhënë efekt natyral. I pasuruar me panthenol dhe acid hialuronik, kujdeset gjithashtu për vetullat. Aplikuesi i saktë i kreh ato dhe ju lejon t’i jepni harkut të vetullave një formë perfekte!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhel ultra fiksues – BROW & GO!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

0
Shporta
  • No products in the cart.